Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

GPS Autolokátory

Lokalizátor GPS LOC

Výrobce: Keetec   
Dostupnost: skladem

NOVINKA! První GPS lokalizátor na trhu, který dokáže zobrazit aktuální polohu vozu přímo na mapě v mobilním telefonu! Za provoz neplatíte žádný poplatek. Stačí jakákoliv funkční SIM karta.

Cena: 4 489,00 Kč  
 ks Popis výrobku

GPS LOC vám pomůže zabezpečit a ochránit vaše vozidlo (osobní automobil, nákladní automobil, motocykl, obytný přívěs, stavební stroj, zemědělský stroj, motorový člun apod.). V případě odcizení stráženého vozidla vám zašle GPS lokalizátor v SMS zprávě aktuální pozici na váš mobilní telefon. Systém umožňuje naprogramovat 3 telefonní čísla. Prostřednictvím mobilního telefonu můžete na displeji jednoduše zobrazit aktuální mapu s polohou vozidla (mobilní telefon musí umožňovat připojení na internet). Pozici hlídaného vozidla můžete též zobrazit prostřednictvím PC a webové stránky http://www.satmaps.net .

Demo verze: http://www.easytrack.sk/

Systém se skládá z jednotky GPS lokalizátoru a satelitní GPS antény. V jednotce GPS lokalizátoru je umístěná SIM karta mobilního GSM operátora. Můžete použít paušální nebo předplacené SIM karty všech dostupných mobilních operátorů. Pokud se rozhodnete použít předplacenou SIM kartu, máte možnost prostřednictvím svého mobilního telefonu kontrolovat hodnotu kreditu. GPS LOC s vámi bude komunikovat prostřednictvím SMS, proto je nutné při volbě mobilního operátora věnovat zvýšenou pozornost cenovým sazbám za SMS služby. Doporučujeme u SIM karty aktivovat službu zahraniční roaming pro případ lokalizace vozidla v zahraničí.

gps_loc_1.jpg

Technické parametry:
Použitý procesor:  PHILIPS P89LPC932A1
GSM/GPS modul: Receiver 20 Channels, L1 1575.42 MHz, C/A code 1,023 MHz chip rate, Quad Bend GSM
Integrovaná GSM anténa: 900/1800/1900 MHz
Přesnost určování pozice: Accuracy Position 2.5 m CEP
Hmotnost: 72g
Rozměry: 68x20x60 mm
Spotřeba: klidový stav - 20mA
              GPS ochrana - 40mA
              STAND BY režim - 0mA

Obsah balení:
1x řídící jednotka
1x GPS anténa
1x kabeláž
Soubory ke stažení:
gpsloc.pdf (gpsloc.pdf - 1656 kB)   stáhnout

zpět


CARTRIO CZ s.r.o., provozovna Zkrácená 860/48, PSČ 700 30, Ostrava-Jih, mobil:603 530 820, email: cartriocz@seznam.cz
Provozováno na systému PremiumSHOP